Pamiętaj, możesz zagłosować tylko raz! Dokładnie przemyśl kiedy chcesz to zrobić, jednak nie czekaj też do startu rajdu. Typowanie kończy się zaraz przed rozpoczęciem odcinka testowego! Dokładna godzina zakończenia pod każdym z pojedynków.

Pojedynek to rzecz jasna pozycja w klasyfikacji generalnej na mecie rajdu. Punkty przyznane zostaną za głosowanie na tę załogę, która ukończy na wyższej pozycji. Jeśli do mety rajdu nie dojadą obie załogi, decyduje dystans, który pokonały.

Znamy wyniki pojedynków Circuit of Ireland Rally!

Pierwszy rajd w TYPE-R Lidze rozstrzygnięty! Łącznie swoje typy oddało 190 osób, a jak pokazuje tabela wyników, wcale nie było łatwo zdobyć najwyższą ilość punktów.

Łącznie można było zdobyć 16 punktów z 22 zaplanowanych pojedynków i pytań. Suma ta zmniejszyła się, ponieważ musieliśmy odwołać 6 pojedynków – wszystko przez brak na liście startowej Łukjaniuka i Nivette’a.

Jak głosowaliście w najważniejszych pojedynkach?

  • 145 osób załogowało, że Kajetanowicz pokona Breena (w rzeczywistości było na odwrót),
  • W pojedynku Evans vs Kajetanowicz było nieco równiej – 101 głosów na Polaka, 80 na Walijczyka. Wygrał Kajto.
  • Breen był zdecydowanie najmniej doceniony z tej trójki – w pojedynku z Evansem tylko 43 osoby wskazały wygraną kierowcy Citroena.
  • Bardzo ciekawie rozwinął się (podobnie jak na Korsyce) pojedynek Chuchała vs Kołtun. Choć na kierowcę Subaru Imprezy stawiało aż 165 osób to ten drugi wygrał, jednak z przewagą tylko 4,5 sekundy.
  • Tylko 38 osób sądziło, że Pieniążek będzie w stanie pokonać Ingrama (114 głosów). Jak było w rzeczywistości dobrze wiemy i sądzimy, że podczas kolejnej rundy FIA ERC Wasze typy przy tym nazwisku pewnie ulegną zmianie :)

Jak wygląda aktualnie tabela punktacji?
Najlepiej poradzili sobie użytkownicy przmazur i kiwon, zdobywając po 12 punktów. 11 punktów uzyskali ktoosiu, Mechu94, Motulski, posejdonn64 oraz po.prostu.karlos. Po 10 oczek przy swoich nickach mają kubabor, zajcev, BartRally, marcinl, morton, MarcinGRB, mpienio, jaqoob, FoSMN, Kruk i maciek.uss. Pełną tabelę znajdziecie tutaj.

A już dziś wieczorem uruchomimy pojedynki związane z Rajdem Świdnickim-KRAUSE, pierwszą rundą Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie!